دریافت کمک نقدی با درگاه پرداخت اختصاصی آنلاین
جمع‌آوری کمک‌های نقدی ساده‌تر از همیشه

با استفاده از سرویس صفحه‌ی شخصی دریافت پول، یک آدرس وب اختصاصی مانند PayPing.io/@username به همراه QR Code به خیریه‌ی شما اختصاص داده می‌شود.
با اشتراک‌گذاری این آدرس در سایت، شبکه‌های اجتماعی، پنل پیامک و... کمک‌های مردمی را از خیرین به ساده‌ترین و مطمئن‌ترین شکل ممکن دریافت کنید.

درخواست پول با ارسال یک لینک
درخواست پول خیریه با درگاه پرداخت اختصاصی آنلاین

به کمک سرویس درخواست پول می‌توانید برای اموری مانند ثبت سفارش تاج گل، استند تسلیت و...، یک درخواست پول با مبلغ و توضیح از‌پیش‌تعیین‌ شده برای خیرین مجموعه خود ارسال کنید. توضیحات مربوط به درخواست به همراه مبلغ و لینک پرداخت برای خیرین توسط پی پینگ پیامک می شود و آنها با ورود به لینک در پیامک، به صفحه پرداخت هدایت می‌شوند و مبلغ مشخص‌ شده را پرداخت می‌کنند.

مدیریت آسان پرداختی‌ها با آیتم مالی

با سرویس آیتم مالی می‌توانید برای هر کاری که قصد جمع‌آوری پول دارید، مانند مدرسه‌سازی، کمک به زلزله‌زدگان و... لینک پرداخت به همراه QR Code اختصاصی ایجاد کنید تا با پرداخت هر آیتم توسط خیرین، امکان گزارش‌گیری ساده و تفکیک‌شده‌ی آن آیتم برای شما فراهم باشد.

دریافت کمک زمان بندی شده خودکار برای خیریه
جمع‌آوری پرداختی‌های مستمر بدون پیگیری

به کمک سرویس فاکتور آنلاین می‌توانید مبالغ ثابت مانند تعهد مستمری حامیان را که در بازه‌های زمانی مشخص از خیّرین دریافت می‌کنید به‌ صورت لینک اختصاصی ایجاد کنید. این فاکتور به‌شکل خودکار و در تاریخ مشخص برای خیّرین ارسال می‌شود و آن‌ها به‌ راحتی کمک‌های زمان‌بندی‌ شده‌ی خود را به‌ صورت آنلاین به خیریه پرداخت ‌می‌کنند.

مشاهده فاکتور آنلاین