تجاریرایگان

برای فروشنده ها ،آموزشگاه ها، انجمن های علمی و شرکت ها
صفحه اختصاصی دریافت پول
میزکار اختصاصی
گزارش گیری
ارسال درخواست پول
Excel و PDF خروجی
آیتم مالی
یک درصد(حداکثر پنج هزار تومان) کارمزد از هر پرداخت

در اکانت های تجاری کارمزد هر پرداخت ۱% از مبلغ تراکنش و حداکثر ۵۰۰۰ تومان خواهد بود و از دریافت کننده گرفته می شود. توضیح کامل »

شخصیرایگان

برای استفاده های شخصی
صفحه اختصاصی دریافت پول
میزکار اختصاصی
گزارش گیری
ارسال درخواست پول
Excel و PDF خروجی
آیتم مالی
پانصد تومان کارمزد از هر پرداخت

در اکانت های شخصی از هر پرداخت ۵۰۰ تومان کارمزد از پرداخت کننده گرفته می شود. توضیح کامل »

پنل های ویژه اکانت تجاریاختیاری

می توانید با خرید پکیج های زیر بمیزان مشخص شده از خدمات ما بدون کارمزد و رایگان استفاده کنید

پنل های زیر کاملا اختیاری است و در صورت خریداری, در مدت زمان تعیین شده کامزدی از پرداخت های شما دریافت نمی شود. ثبت نام در پی پینگ رایگان می باشد.

۱ سال رایگان
۷۹۹،۰۰۰ تومان
۳ ماه رایگان
۲۹۹،۰۰۰ تومان

چه اکانتی مناسب شماست ؟

اکانت شخصی

حساب های شخصی هویت بانکی شماست مثل کارت بانکی. در این حساب نام و نام خانوادگی تایید شده شما (هویت شما) به کاربران نمایش داده می شود. همانند کارت به کارت مبلغ ۵۰۰ تومان به عنوان کارمزد از پرداخت کننده دریافت می شود. اکانت شخصی گزینه مناسبی است برای استفاده های شخصی تان. برای دریافت پول می توانید از صفحه شخصی استفاده کنید یا لینک درخواست پول از طریق پیامک, تلگرام و ... برای پرداخت کننده بفرستید.

اکانت تجاری

حساب تجاری گزینه ی مناسبی است برای کسب و کار شما. می توانید از نام برند خود برای تعریف هویت بانکی تان استفاده کنید. امکانات بیشتری مانند آیتم های مالی در اختیار شماست که می توانید محصول یا خدمات خود را تعریف کنید و برای هر کدام لینک کوتاهی برای پرداخت دریافت کنید و آن را برای مشتریانتان بفرستید یا از افزونه های ما برای گذاشتن در وبسایت استفاده کنید. حتی می توانید برای آیتم ها کد و کمپین های تخفیف تعریف کنید! مانند یک کسب و کار حرفه ای در این نوع حساب کارمزد از فروشنده یا صاحب برند گرفته می شود تا کیفیت بهتری در اختیار مشتریان شما قرار بگیرد.

تفاوتی نمی کند در ابتدا با چه حسابی ثبت نام می کنید. شما می توانید نوع آن را عوض کنید. یک هفته اول کارمزدی از شما دریافت نمی شود و می توانید بطور رایگان کیفیت پی پینگ را تست کنید :)

طرح های استارتاپی و مالی جدید یا ویژه دارید؟

پی پینگ آمادگی دارد تا با شرایط ویژه و شخصی سازی های لازم به شما کمک کند. با ما در تماس باشید.