image image

سریعترین ، امن‌ترین و آسانترین روش
فروش در شبکه‌های اجتماعی

اگر محصولات یا خدمات خود را در شبکه‌های اجتماعی به فروش می‌رسانید، با استفاده از پی‌پینگ و بدون خروج از اپلیکیشن می‌توانید تجربه عملیات دریافت وجه را به صورت آنلاین به خریدارانتان بدهید.

تعریف محصول یا خدمات

تنها کافیست مشخصات محصول یا خدمات خود را در بخش آیتم های مالی وارد کنید

شخصی سازی

آیتم مالی شما می‌تواند فیلدها و داده‌های مشخصی را از مشتری شما به اختیار خودتان دریافت کند.

ایجاد لینک خرید

پس از ساخت آیتم مالی با امکانات متنوع، لینک ساخته شده برای آن محصول را در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید

image

پیام‌رسان‌ها

کافی است لینک پرداخت را در اپ پیام رسان وارد کنید. مشتریان بدون خروج از اپلیکیشن، می‌توانند محصولات شما را با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز خریداری کنند.

خدمات پی‌پینگ برای پیام رسان ها کاملا بهینه‌سازی شده است. محصولات و خدماتتان را در پی‌پینگ وارد کنید، ما برای هر محصول یک لینک کوتاه به شما می‌دهیم که تنها کافی است آن را به دست خریداران برسانید.
پی‌پینگ برای تمامی دستگاه‌های موجود در بازار بهینه‌سازی شده است. شما روی فروش‌تان تمرکز کنید، بقیه کارها را به پی‌پینگ بسپارید.

  شروع فروش در پیام‌رسان‌ها
image

شبکه‌های اجتماعی

اگر در شبکه های اجتماعی فروشنده هستید، می‌توانید با اتصال آن ها به پی‌پینگ عکس‌های‌تان را به فرم پرداخت اضافه کنید.
با این سرویس می‌توانید همانند یک فروشگاه اینترنتی محصولات تان را با تمام مشخصات بسازید و لینک پرداخت هر محصول را در اختیار مشتریانتان قرار دهید.
همچنین اگر محصول شما باید برای مشتریان ارسال شود، امکان دریافت آدرس آنها در همان فرم برای شما فراهم شده است. بنابراین دیگر نیازی به در اختیار قرار دادن مشخصات بانکی به مشتریان نیست و می توانید با نام برند خود محصولات و خدماتتان را بفروش برسانید.


  شروع فروش در شبکه‌های اجتماعی

فروش خود را افزایش دهید

در ایران ۹۷٪ از انتقال وجه‌ها همچنان از طریق ATM صورت می‌گیرد که بعلت دشواری آن در ۳۴٪ از موارد پرداخت کننده را از انجام آنی آن منصرف می‌کند. از طریق پی‌پینگ با هر دستگاهی می‌توان پرداخت اینترنتی انجام داد.

همین امروز فروش آنلاین خود را آغاز کنید

پی‌پینگ امن ترین روش برای دریافت پول خودتان است

شروع کنید سوال دیگری دارید ؟ قسمت پرسش و پاسخ را چک کنید