backgroundراهکاری جامع برای خدمات پرداخت آنلاین کسب‌وکار


ثبت‌نام

معرفی پی پینگ

پی پینگ سرویس پرداختی است برای کسب و کارهای خرد که نیاز به سیستم آنلاین و ساده برای دریافت پول از مشتریان از طریق درگاه های اینترنتی دارند. در حالت معمول شما باید شماره کارت خود را برای مشتریان بفرستید تا برای شما پرداخت کنند (بیش از ۹۷% مردم هنوز از ATM استفاده می کنند) و شماره پرداخت را برای شما بفرستند تا تایید کنید و هیچگاه گزارش خودکار از فروشتان ندارید.
در این سیستم شما چندین روش برای دریافت پول دارید. می توانید از طریق صفحه شخصی تان که به صورت payping.ir/USERNAME تعریف می شود پول دریافت کنید و لینک آن را به صورت دلخواه با پرداخت کننده به اشتراک بگذارید.
اگر محصول یا خدمات مشخصی دارید می توانید با استفاده از آیتم مالی قیمت و مشخصات آن را تعریف کنید و در ازای آن یک لینک کوتاه دریافت کنید که می توانید بطور مثال زیر محصولتان در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید تا کاربران با کلیک بر روی آن حتی بدون خارج شدن از شبکه‌های اجتماعی از طریق درگاه اینترنتی خریدشان را انجام دهند.
حتی می توانید فاکتور آنلاین درست کنید و لینک درخواست مبلغ را از طریق SMS و ایمیل برای آن ها ارسال کنید. شما گزارش کاملی از دریافتی هایتان همیشه دارید. بعد از هر پرداخت ما اطلاع پرداخت را برای شما ایمیل می کنیم و به بات پی پینگ در شبکه‌های اجتماعی هم برای شما ارسال می کنیم. پی پینگ برای تمام دستگاه ها با هر اندازه ای بهینه طراحی شده است.

مقررات عمومی

 • کلیه اصول و رویه‏‌های پی پینگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. پی پینگ حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق سایت اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.
 • برای تسهیل دسترسی کاربران، پی پینگ پیوندهایی را به سایت های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این سایت ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود، پی پینگ در قبال محتوای موجود در این سایت ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این سایت ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این سایت ها و یا هر نوع ارتباط با اداره کنندگان آنها نمی باشد
 • پی پینگ از طریق روشهای استاندارد مانند اکثر وب سایتها، به طور خودکار زمانی که شما وارد سایت می شوید آدرس سایتی را که از آن می آیید، اطلاعات صفحاتی از وب سایت که مشاهده نموده اید، آی پی آدرس، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده می کنید را دریافت می کند، که این عمل شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت مندی کاربران از وب سایت را در پی خواهد داشت.
 • پی پینگ به منظور ارائه امکانات به کاربران و همچنین جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، سرویس تیکت ها(چت) را در اختیاران کاربران خود قرار می دهد، به عنوان مثال: اگر کاربری وجهی را پرداخت کند و در قبال آن کالاو یا خدماتی را دریافت نکند، می تواند در قسمت تیکت های پی پینگ این تخلف را گزارش دهد.
 • به دلیل سهولت در استفاده از خدمات، هزینه کلیه خدمات در پی پینگ برحسب "تومان" ارائه می گردد.
 • کاربر می بایست تمام درخواست های خود را از طریق ارسال تیکت برای بخش مربوطه در پی پینگ مطرح نماید، همچنین مواردی که نیازمند بررسی و پیگیری می باشند الزاما از طریق بخش تیکتینگ پیگیری شوند پی پینگ به درخواست های ارسالی از طریق دیگر از جمله ایمیل، تلفن، فکس و... ترتیب اثر نخواهد داد.
 • کاربر از هر طریقی (ایمیل ،تیکت ها) که با پی پینگ ارتباط برقرار کند، پی پینگ خلاصه ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقاء سرویس دهی به کاربران، نگهداری آمار و جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده های احتمالی از کاربران نگهداری می کند.
 • پی پینگ عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این سایت را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات سایت، مسئولیتی متوجه پی پینگ نمی باشد.
 • کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان کاربر این توافقنامه را منعقد می نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.
 • برای تراکنش های خروجی پنل کاربری(صاحبان کسب و کار که در پی پینگ نام کاربری دارند) در پی پینگ میزان کارمزد کسر شده معادل ۱% یا حداکثر ۵۰۰۰ تومان از هر پرداخت به آن کسب و کار می باشد، اگر پی پینگ بخواهد تغییر در میزان کارمزد برای همه کاربران ایجادکند بایستی از یک هفته قبل در وب سایت اطلاع رسانی کند و کاربران را از این افزایش و یاکاهش مطلع کند.
 • با توجه به محدودیت ها، مشکلات و اختلالات احتمالی در شبکه بانکی و شرایط خاص ممکن است درخواست واریز وجه از موعد مقرر (رسیدن به زمان واریز به حساب ) با تاخیر مواجه گردد، پی پینگ عدم بروز اشکال یا قطعی در شبکه بانکی را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل، مسئولیتی متوجه پی پینگ نمی باشد.
 • در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد(در بازگشت از بانک به پی پینگ و یا از پی پینگ به بانک) و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت می گردد، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت می بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق تیکتینگ برای بخش تراکنش های ناموفق ارسال تا بررسی و پیگیری های لازم انجام پذیرد .


شرایط ثبت نام و عضویت

 • هنگام ثبت نام کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از : نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد، آدرس پست الکترونیکی خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.
 • کاربر حق واگذاری شناسه خود به شخص دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده خود کاربر است.
 • جهت انتقال اعتبار حساب پی پینگ به حساب بانکی در مدل تجاری یا کسب و کار، کاربر می بایست یک حساب شبا بانکی به نام خود در بخش حساب های متصل معرفی نماید و در صورتی که طبق استعلام از بانک کاربری اقدام به معرفی حساب به نام شخص دیگری نماید حساب معرفی شده تایید نمی گردد.
 • هر کاربر فقط می تواند یک نام کاربری در پی پینگ داشته باشد. در صورت مشاهده این تخلف همه نام های کاربری وی مسدود می شود.
 • هر کاربر با مشخصات فردی ذکر شده خود فقط می تواند یک حساب شخصی در پی پینگ داشته باشد. ولی در داشتن حساب تجاری محدودیتی وجود ندارد.
 • پی پینگ می تواند در هر زمان از کاربر (صاحبان کسب و کار که در پی پینگ نام کاربری دارند) اطلاعات تکمیلی در رابطه با فعالیت، خدمات سایت، محتوا، امکانات، نحوه فروش، مشتریان و ... را درخواست نماید و کاربرموظف است سریعا نسبت به اعلام موارد مورد نیاز و شفاف سازی فعالیت اقدام نماید. در غیر این صورت پی پینگ می تواند تا تکمیل اطلاعات حساب کاربر را مسدود نماید.
 • اگر کاربری به مدت دو سال وارد بخش مدیریت حساب خود نشود،ابتدا پی پینگ اخطاری را به آدرس پست الکترونیک شخص ارسال می کند در صورت عدم پاسخگویی پی پینگ می تواند حساب کاربر را مسدود نماید.
 • جز در صورت وقوع تخلف و موارد مذکور در فوق، پی پینگ صرفا با درخواست کاربر می تواند حساب وی را مسدود کند، در این حالت برای پیگیری های آتی جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده اطلاعات کاربری تا یک سال نزد پی پینگ باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق مدارک احراز هویت دریافتی از کاربر به صورت کامل حذف و تنها تاریخچه ای از گردش حساب کاربر ذخیره خواهد شد.
 • پرداخت به حساب یک شخص به ۲ صورت امکان‌پذیر است : روش اول، شخص پرداخت کننده پول به صفحه شخصی طرف مقابل مراجعه می‌کند و پس از مشخص کردن وجه مورد نظر، توضیح و نام خود، مستقیم به درگاه پرداخت آنلاین متصل شده و پرداخت خود را انجام می‌دهد. روش دوم، شخص درخواست کننده پول می‌تواند از طریق پنل کاربری خود به ساخت درخواست پرداخت اقدام کند. پس از مشخص کردن مبلغ و توضیح می‌تواند درخواست خود را بصورت لینک مجزا به شماره تلفن همراه طرف مقابل پیامک و یا به ایمیل آن ارسال کند. شخص مقابل پس از باز کردن لینک به درگاه پرداخت متصل می‌شود.


محرمانگی

 • پی پینگ به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست ها و مدیریت برنامه های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره کارت عضو شتاب، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد پی پینگ محرمانه تلقی می شود و بدون اجازه کاربر جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربر به پی پینگ اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.
 • اطلاعات شخصی و مالی کاربر در سایت پی پینگ محرمانه تلقی می شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 • علاوه بر اطلاعاتی که کاربر ارائه می کنند، پی پینگ از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی ، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می کند.
 • مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به پی پینگ اطلاع دهد.
 • کاربر متعهد می گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد و می تواند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نماید. کاربر باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می گردد که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی کنند.
 • کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین پی پینگ مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود پی پینگ تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت پی پینگ هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.


موارد عدم ارائه خدمات

در سرویس پرداخت پی پینگ به موارد مشروحه ذیل هیچ گونه خدماتی ارائه نمی گردد و در صورت تخلف کاربر پی پینگ حساب کاربری وی را فورا مسدود می کند و کلیه مسئولیت های قانونی در این خصوص مربوط به کاربر می باشد و پی پینگ هیچ تعهد و مسئولیتی در این خصوص ندارد:

 • استفاده از لینک پرداخت در کلیه شبکه های اجتماعی به غیر از شبکه های اجتماعی داخلی ممنوع می باشد.
 • خرید و فروش ارز فیزیکی و الکترونیک مانند پی پال، بیت کویین، بیت کش و...
 • خرید و فروش وجوه نقد، اوراق بهادر، کارت های هدیه، تبدیل ارز
 • خرید و فروش غیر مجاز محصولات دارای کپی رایت بدون اجازه‏ی صاحب اثر
 • خرید و فروش VPN و ابزارهای عبور از فیلترینگ
 • خرید و فروش کتاب های فیزیکی و الکترونیکی جنسی بدون مجوز از مراجع ذیصلاح قانونی.
 • وب سایت های همسریابی، صیغه و ازدواج موقت
 • فعالیت هایی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم به هک و فروش ابزارهای مرتبط آن می پردازد.
 • هرگونه فعالیت مرتبط با فروش اطلاعات خصوصی افراد
 • فعالیت های بخت آزمایی، شرط بندی و مصادیق قمار مانند پیش بینی نتیجه فوتبال
 • خرید و فروش انواع سلاح‌های گرم و سرد و اقلام غیرمجاز و قاچاق
 • کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است
 • کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی و جانی به دنبال دارد
 • کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ممنوع است
 • کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است
 • کالاها و فعالیت هایی که انجام اعمال غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند.
 • اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می گردد
 • استفاده از بن کارت برای جا به جایی پول به حساب شخصی.
 • فروش شماره های مجازی کلیه کشورها ممنوع است.


سایر

 • تمام محتویات سایت پی پینگ از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت هاو اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به پی پینگ می باشد و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین المللی می باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت پی پینگ قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای پی پینگ محفوظ می دارد.
 • هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش بینی طبیعی و ...
 • این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ارجاع می شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی و لازم الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می شود و در هر حال قابل اجراست.
 • پی پینگ در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه در سایت پی پینگ می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت، حق پیگرد قانونی برای پی پینگ محفوظ می باشد.
 • چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
 • کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف پی پینگ از طریق ایمیل به نشانی info@payping.ir می باشد و مکاتبات کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.