تلگرام

کافی است لینک پرداخت را در تلگرام وارد کنید. مشتریان بدون خارج شدن از اپلیکیشن ،محصولات شما می توانند بخرند و اطلاعات مورد نیاز شما را وارد کنند.

خدمات پی پینگ برای شبکه های اجتماعی کاملا بهینه سازی شده است. محصولات و خدماتتان را در پی پینگ وارد کنید، ما برای هر محصول یک لینک کوتاه به شما می دهیم که تنها کافی است آن را به دست خریداران برسانید. پی پینگ برای تمامی دستگاه های موجود در بازار بهینه سازی شده است. شما روی فروش تان تمرکز کنید، بقیه کارها را به پی پینگ بسپارید.

بیشتر

سرویس اینستاگرام

اگر فروشنده در اینستاگرام هستید می توانید با اتصال اینستاگرامتان به پی پینگ افزونه عکس های تان را به فرم پرداخت اضافه کنید.

با این سرویس می توانید همانند یک فروشگاه اینترنتی محصولات تان را با تمام مشخصات بسازید و لینک پرداخت هر محصول را در اختیار مشتریانتان قرار دهید. همچنین اگر محصول شما باید برای مشتریان ارسال شود، امکان دریافت آدرس آنها در همان فرم برای شما فراهم شده است. بنابراین دیگر نیازی به در اختیار قرار دادن مشخصات بانکی به مشتریان نیست و می توانید با نام برند خود محصولات و خدماتتان را بفروش برسانید.

بیشتر

با کلیک روی دکمه زیر یک نمونه فرم خرید را ببینید. این فرم بر روی تمامی دستگاه ها بهینه شده است.

مقایسه مراحل پرداخت

برای پرداخت یک محصول یا خدمات در شبکه های اجتماعی می توانید مراحل پرداخت را با پی پینگ کاهش دهید

اکنون چطور است ؟

مشاهده محصول بر روی شبکه های اجتماعی
تماس با فروشنده و گرفتن اطلاعات کارت بانکی برای پرداخت
انتقال وجه کارت به کارت با روش های معمول(۹۷٪ از طریق ATM)
ارسال شماره پرداخت به فروشنده برای تایید
ارسال آدرس و اطلاعات لازم برای تکمیل خرید

با پی پینگ چطور است ؟

مشاهده محصول بر روی شبکه های اجتماعی
تکمیل فرم پرداخت
پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی

در ایران ۹۷٪ از انتقال وجه ها همچنان از طریق ATM صورت می گیرد که بعلت دشواری آن در ۳۴٪ از موارد پرداخت کننده را از انجام آنی آن منصرف می کند. از طریق پی پینگ با هر دستگاهی می توان پرداخت اینترنتی انجام داد.

همین امروز می توانید شروع کنید

ثبت نام

سوالی دارید ؟ از چت پایین صفحه با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

شرکت مانا تدبیر آواتک
تهران، میدان صنعت، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، پلاک ۶
تلفن و فکس : ۸۷۹۷ ۷۵۰۳ ۰۲۱
ایمیل ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلیه حقوق متعلق به شرکت مانا تدبیر آواتک می باشد

پی پینگ سرویس پرداختی است برای کسب و کارهای خرد که نیاز به سیستم آنلاین و ساده برای دریافت پول از مشتریان از طریق درگاه های اینترنتی دارند. در حالت معمول شما باید شماره کارت خود را برای مشتریان بفرستید تا برای شما پرداخت کنند (بیش از 97% مردم هنوز از ATM استفاده می کنند) و شماره پرداخت را برای شما بفرستند تا تایید کنید و هیچگاه گزارش اتوماتیک از فروشتان ندارید. در این سیستم شما چندین روش برای دریافت پول دارید. می توانید از طریق صفحه شخصی تان که به صورت payping.ir/USERNAME تعریف می شود پول دریافت کنید و لینک آن را به صورت دلخواه با پرداخت کننده به اشتراک بگذارید. اگر محصول یا خدمات مشخصی دارید می توانید با استفاده از آیتم مالی قیمت و مشخصات آن را تعریف کنید و در ازای آن یک لینک کوتاه دریافت کنید که می توانید بطور مثال زیر محصولتان در کانال تلگرام قرار دهید تا کاربران با کلیک بر روی آن حتی بدون خارج شدن از تلگرام از طریق درگاه اینترنتی خریدشان را انجام دهند. حتی می توانید فاکتور آنلاین درست کنید و لینک درخواست مبلغ را از طریق SMS و ایمیل برای آن ها ارسال کنید. شما گزارش کاملی از دریافتی هایتان همیشه دارید. بعد از هر پرداخت ما اطلاع پرداخت را برای شما ایمیل می کنیم و به بات تلگرام پی پینگ هم برای شما ارسال می کنیم. پی پینگ برای تمام دستگاه ها با هر اندازه ای بهینه طراحی شده است.