با سرویس های یکپارچه امکانات خود را کامل کنید

سرویس های یکپارچه

اتصال انواع سرویس های مطرح حوزه مدیریت و وب با کسب و کار شما

ایمیل

اگر قصد ارسال فاکتور یا پیامی مخصوص به مشتریان و پرداخت کننده ها دارید سرویس یکپارچه MailerLite نیاز شما را برطرف می کند

بیشتر »

پیام کوتاه

این سرویس به شما امکان می دهد تا پنل پیام کوتاه خودتان را به آن متصل کنید و پیام های دلخواهی را به مشتریانتان ارسال کنید

بیشتر »

dashboard

اینستاگرام

اگر فروشنده ای هستید که در اینستاگرام هم فعالیت می کنید با این سرویس شما می توانید افزونه ی اینستاگرام تان را به محصولی که قصد فروش دارید متصل کنید

بیشتر »

تلگرام

گزارش پرداخت، موجودی حساب و تمام فعالیت ها از طریق بات پی پینگ برای شما ارسال خواهد شد.

بیشتر »

سرویس های یکپارچه بیشتری در پی پینگ وجود دارد که می توانید از بخش راهنما با آنها آشنا شوید.

بات تلگرام

توسط بات پی پینگ می توانید گزارش هر دریافتی تان را در لحظه دریافت کنید و اطلاعات پرداخت را مشاهده کنید.
همچنین می توانید در هر چت یا گروهی با تایپ PayPingBot@ آدرس صفحه شخصی یا محصولاتتان را بسرعت دریافت کرده و لینک آن را برای پرداخت برای مشتری ارسال کنید.


همکاری تیمی داشته باشید

توسط سرویس اتصال به Slack می توانید بعد از هر پرداخت، مشخصات کامل آن را روی کانال تیم تان داشته باشید تا تمام اعضای مربوط از آن مطلع شوند.

اگر بصورت ۲ یا چند نفره برای کسب و کارتان فعالیت می کنید، این سرویس به شما کمک می کند تا تیم شما بعد از هر پرداخت، از جزئیات محصول خریداری شده و مشخصات خریدار مطلع و برای مراحل بعدی آماده شوند.

آموزش پست وبلاگ

توسط Webhook از هر پرداخت موفق مطلع شوید

برای برنامه نویسان امکانی فراهم کرده ایم که با مشخص کردن یک Url، بعد از هر پرداخت موفق مشخصات کامل محصول و خریدار را بصورت یک آرایه JSON برای آن ارسال کنیم. از این طریق می توانید در وب سایت و یا اپلیکیشن خود پرداخت ها را کنترل کنید.

همین امروز می توانید شروع کنید

ثبت نام

سوالی دارید ؟ از چت پایین صفحه با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

شرکت مانا تدبیر آواتک
تهران، میدان صنعت، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، پلاک ۶
تلفن و فکس : ۸۷۹۷ ۷۵۰۳ ۰۲۱
ایمیل ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلیه حقوق متعلق به شرکت مانا تدبیر آواتک می باشد

پی پینگ سرویس پرداختی است برای کسب و کارهای خرد که نیاز به سیستم آنلاین و ساده برای دریافت پول از مشتریان از طریق درگاه های اینترنتی دارند. در حالت معمول شما باید شماره کارت خود را برای مشتریان بفرستید تا برای شما پرداخت کنند (بیش از 97% مردم هنوز از ATM استفاده می کنند) و شماره پرداخت را برای شما بفرستند تا تایید کنید و هیچگاه گزارش اتوماتیک از فروشتان ندارید. در این سیستم شما چندین روش برای دریافت پول دارید. می توانید از طریق صفحه شخصی تان که به صورت payping.ir/USERNAME تعریف می شود پول دریافت کنید و لینک آن را به صورت دلخواه با پرداخت کننده به اشتراک بگذارید. اگر محصول یا خدمات مشخصی دارید می توانید با استفاده از آیتم مالی قیمت و مشخصات آن را تعریف کنید و در ازای آن یک لینک کوتاه دریافت کنید که می توانید بطور مثال زیر محصولتان در کانال تلگرام قرار دهید تا کاربران با کلیک بر روی آن حتی بدون خارج شدن از تلگرام از طریق درگاه اینترنتی خریدشان را انجام دهند. حتی می توانید فاکتور آنلاین درست کنید و لینک درخواست مبلغ را از طریق SMS و ایمیل برای آن ها ارسال کنید. شما گزارش کاملی از دریافتی هایتان همیشه دارید. بعد از هر پرداخت ما اطلاع پرداخت را برای شما ایمیل می کنیم و به بات تلگرام پی پینگ هم برای شما ارسال می کنیم. پی پینگ برای تمام دستگاه ها با هر اندازه ای بهینه طراحی شده است.