background


راهکاری جامع برای خدمات پرداخت آنلاین کسب‌وکار

سوالات متداول

بدلیل انجام نقل و انتقالات مالی نیاز است تا دریافت کننده پول کاملاً تأیید هویت شود. و همچنین جلوگیری از پول شویی و عملیات های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران.
بعداز استعلام از مراکز تأیید هویت صورت می گیرد.
در صورت تکمیل بودن اطلاعات شما در پی پینگ، حساب شما در طی حداکثر ۱۲ ساعت تایید خواهد شد.
مؤسسات مالی و بانک هایی که عضو شتاب نیستند در پی پینگ پشتیبانی نمی شوند.
پولی که به حساب پی پینگ شما واریز می شود، در اکانت شخصی روز بعد ساعت ۱۷ به حساب بانکی شما منتقل می شود. در اکانت تجاری از زمان درخواست تسویه بین ۱۲ تا ۴۰ ساعت بعد واریز می شود. در ایام تعطیل تسویه انجام نمی شود.
هزینه کارمزد انتقال وجه در اکانت شخصی ۵۰۰ تومان می باشد که از پرداخت کننده دریافت می شود. اما در اکانت تجاری ۱ درصد و حداکثر ۵۰۰۰ تومان از هر پرداخت به کسب و کار می باشد که از پذیرنده دریافت می شود.
در هر دو اکانت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.
خیر، در صورت داشتن حساب کاربری در پی پینگ تاریخچه ای از واریزی ها و دریافتی های خود خواهد داشت.
برای اطلاع از این موضوع پست وبلاگ ما را در اینجا مطالعه کنید.
باید بصورت کتبی معرفی نامه ای را خطاب به شرکت مانا تدبیر آواتک بصورت اسکن شده و با مهر و امضاء شرکت داخل چت سایت قرار دهند و همچنین به شماره داخل سایت آنرا فکس نمایند. در این معرفی نامه باید هویت دارنده حساب، اطلاعات بانکی ثبت شده و همچنین نحوه فعالیت تجاری و نام برند را ذکر کنند.
در پی پینگ درگاه آنلاینی برای وبسایت ها درنظر گرفته نشده است. اما می توانید از آیتم های مالی استفاده کنید و بعد از ساخت آیتم مالی دکمه پرداخت آن را در سایت خود قرار دهند تا پرداخت از طریق پی پینگ در سایت شما صورت گیرد.
در پی پینگ تمامی اطلاعات وارد شده شما رمزگذاری شده و کسی جز شما به آنها دسترسی نخواهد داشت. همچنین پی پینگ از گواهی معتبر SSL استفاده می کند تا تمامی اطلاعات بصورت کد گذاری شده رد و بدل شود.