دکمه پرداخت شناور

ساده ترین و بهینه ترین نوع پرداخت بر روی موبایل و وب

طراحی مناسب برای تمام دستگاه ها

از این ویژگی می توانید در داخل صفحه وب سایت استفاده کنید. فرم پرداخت داخل صفحه شما و بدون هدایت کاربر به پی پینگ نمایش داده می شود. این فرم برای تمامی دستگاه ها، تبلت ها و گوشی های موجود بهینه طراحی شده است. بنابراین می توانید پرداخت ها را در داخل وب سایت خودتان انجام بدهید.


برای تست این قابلیت ۱۰۰۰ تومان به خیریه آوای مهر کمک کنید

همواره در حال بهبود

نیاز نیست شما برنامه نویس باشید تا یک وب سایت بسازید، و نیازی نیست یک حرفه ای باشید تا یک سیستم پرداخت مناسب برای کسب و کارتان راه اندازی کنید. تیم پی پینگ همواره در حال بروزرسانی و بهبود تجربه کسب و کار شماست. برای دریافت بروزرسانی ها نیازی به تغییر هیچ موردی ندارید و تمامی آنها بصورت اتوماتیک انجام می شود. شما تنها روی کسب و کارتان تمرکز کنید.


پرداخت شناور برای تمام دستگاه ها بهینه طراحی شده است. تمامی آیفون ها، آیپد ها، دستگاه های اندرویدی و ...

ساده راه اندازی کنید

این ویژگی توسط JavaScript طراحی شده است و برای راه اندازی آن برای یک دکمه کافی است از کد مشابه روبرو که در صفحه هر آیتم مالی در دسترس شما قرار می گیرد استفاده کنید و آن را روی صفحه وب سایتتان کپی کنید.

آموزش نحوه راه اندازی

  <button
    data-code="XXXX"
    class="PayPingCheckout">پرداخت
  </button>
  <script
    src="https://www.payping.ir/scripts/PayPingCheckout.js">
  </script>

همین امروز می توانید شروع کنید

ثبت نام

سوالی دارید ؟ از چت پایین صفحه با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

شرکت مانا تدبیر آواتک
تهران، میدان صنعت، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، پلاک ۶
تلفن و فکس : ۸۷۹۷ ۷۵۰۳ ۰۲۱
ایمیل ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلیه حقوق متعلق به شرکت مانا تدبیر آواتک می باشد

پی پینگ سرویس پرداختی است برای کسب و کارهای خرد که نیاز به سیستم آنلاین و ساده برای دریافت پول از مشتریان از طریق درگاه های اینترنتی دارند. در حالت معمول شما باید شماره کارت خود را برای مشتریان بفرستید تا برای شما پرداخت کنند (بیش از 97% مردم هنوز از ATM استفاده می کنند) و شماره پرداخت را برای شما بفرستند تا تایید کنید و هیچگاه گزارش اتوماتیک از فروشتان ندارید. در این سیستم شما چندین روش برای دریافت پول دارید. می توانید از طریق صفحه شخصی تان که به صورت payping.ir/USERNAME تعریف می شود پول دریافت کنید و لینک آن را به صورت دلخواه با پرداخت کننده به اشتراک بگذارید. اگر محصول یا خدمات مشخصی دارید می توانید با استفاده از آیتم مالی قیمت و مشخصات آن را تعریف کنید و در ازای آن یک لینک کوتاه دریافت کنید که می توانید بطور مثال زیر محصولتان در کانال تلگرام قرار دهید تا کاربران با کلیک بر روی آن حتی بدون خارج شدن از تلگرام از طریق درگاه اینترنتی خریدشان را انجام دهند. حتی می توانید فاکتور آنلاین درست کنید و لینک درخواست مبلغ را از طریق SMS و ایمیل برای آن ها ارسال کنید. شما گزارش کاملی از دریافتی هایتان همیشه دارید. بعد از هر پرداخت ما اطلاع پرداخت را برای شما ایمیل می کنیم و به بات تلگرام پی پینگ هم برای شما ارسال می کنیم. پی پینگ برای تمام دستگاه ها با هر اندازه ای بهینه طراحی شده است.