درگاه پرداخت اختصاصی
دریافت API درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

با پیاده سازی وب سرویس پی پینگ، در کمترین زمان، سایت خود را به درگاه متصل کنید.

پرداخت‌های دوره‌ای و اشتراکی برای مدیریت دریافت وجه های دوره ای خود با راه سازی سرویس فاکتور زمان بندی شده پرداخت های اشتراکی را در سایت خود پیاده سازی کنید.
پس از ایجاد فاکتور زمان بندی، مراحل یادآوری، مهلت پرداخت و ارسال لینک پرداخت به مشترک به‌صورت خودکار انجام شده و با اتصال به درگاه بانکی و واریز مبلغ، گزارش کامل تراکنش‌ها در سیستم شما نمایش داده می‌شود.
پرداخت دوره ای و اشتراکی درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
تسهیم پول با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
سهم بندی اتوماتیک پرداخت

با API تسهیم پی‌پینگ، سهم به محض واریز به‌صورت کاملاً دقیق، شفاف و اتوماتیک بین ذی‌نفعان تسهیم و پرداخت می‌شود. به محض واریز مبلغ و براساس فرمول از پیش‌تعیین شده، مبلغ بین چند حساب کاربری تسهیم و گزارش آن در داشبورد شما ثبت می گردد.

 استفاده از API تسهیم
پرداخت تضمینی
مسدود کردن پول در درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

برای مدیریت حسن انجام کار و اتمام کامل پروژه‌ها می‌توانید با استفاده از API پرداخت تضمینی، پس از اتمام پروژه، مبلغ  پذیرنده را از وضعیت مسدود خارج کرده و پس از آن با پی‌پینگ تسویه حساب کند.

پلاگین‌های پی‌پینگ

این روزها کم‌تر کسی پیدا می‌شود که در کسب‌وکار آنلاین خود از پلاگین‌ها استفاده نکند. انجام اموری مانند ساخت فروشگاه اینترنتی، فروش فایل‌های دیجیتالی، انبارداری، مدیریت شرکت هاستینگ و ...، با استفاده از پلاگین‌ها، در کم‌ترین زمان، ممکن است.
شرکت پی‌پینگ، پلاگین‌های متعددی برای انواع سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا توسعه داده‌است. پلاگین‌های پی‌پینگ محدود به سیستم‌های مدیریت محتوا نیست و برای ابزارهای مدیریت اتوماسیون نظیر WHMCS نیز افزونه‌هایی تولید شده است.

بسته توسعه نرم‌افزار (SDK) پی‌پینگ
دریافت SDK درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

بسته‌های نرم‌افزاری، متناسب با زبان برنامه‌نویسی و پلتفرم مورد استفاده، تمام ابزارهای مورد نیاز برنامه‌نویسان برای توسعه‌ی محصول را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.
SDK پی‌پینگ، مجموعه‌ی کاملی از ابزارهای مختلف توسعه‌ی محصول را در اختیار برنامه‌نویسان، قرار می‌دهد. برای دریافت بسته‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار (SDK) پی‌پینگ بر اساس زبان برنامه‌نویسی مد نظر خود، به این بخش مراجعه کنید.