اتصال به سرویس Webhook

اگر توسعه دهنده یک محصول هستید می توانید اطلاعات پرداخت یک تراکنش موفق را بصورت فرمت json دریافت کنید. برای این منظور لطفا آدرسی که می خواهید به آن پرداخت های آیتم های مالی ارسال شود را وارد کنید. به عنوان مثال در باکس زیر آدرس خودتان را وارد کنید و بر روی ارسال تست کلیک کنید تا فرمت ارسالی به این آدرس رو مشاهده کنید.

اگر آدرسی برای تست ندارید میتوانید به این سایت مراجعه کنید و آدرس رندمی را از قسمت بالا سمت راست کپی کنید و اینجا بذارید تا به این آدرس ارسال شود و در همان سایت فرمت ارسالی را مشاهده کنید.

با هر پرداخت روی آیتم های مالی یک رشته JSON به صورت زیر در بدنه (Body) درخواست برای شما ارسال می شود.

{"Amount":10000, "Code":"pppp", "Title":"محصول نمونه", "Description":"نمونه مشخصات", "Name":"احمد عزیزی", "Phone":"09199999999", "Email":"sample@example.com", "Address":"آدرس دقیق", "City":"تهران","PostalCode": "999999999", "PayDate":1513414978, "CustomField":"فیلد سفارشی", "RefId":"500212541", "ProductCode": "xxxx"}

PayDate تاریخ پرداخت است که به فرمت UnixTimeStamp ارسال می شود

آموزش سرویس های پیشرفته در پی پینگ سرویس های یکپارچه که با اتصال به پی پینگ شما می توانند امکانات مختلفی در اختیار شما بگذارند.

تلگرام

با اتصال سرویس تلگرام می توانید از طریق بات پی پینگ به تراکنش ها و موجودی پی پینگ خودتان دسترسی داشته باشید.

MailerLite

توسط این سرویس شما می توانید پرداخت کننده های هر آیتم مالی را به لیستی از سایت MailerLite اضافه کنید و برای آنها ایمیلی حاوی متن دلخواهتان بفرستید.

کاوه نگار

یک سرویس ارسال پیامک بومی و بسیار کارا که می توانید با اتصال آن برای پرداخت کننده هایتان پیامک دلخواه و مناسب بفرستید.

اینستاگرام

با اتصال اینستاگرام به پی پینگ می توانید برای فرم های پرداخت، محصول خود را از اینستاگرام انتخاب کنید.

Webhook

این سرویس مخصوص برنامه نویسان هست. با اتصال آن می توانید بعداز یک تراکنش موفق اطلاعات کاربر را دریافت کنید.

Slack

Slack یک اپلیکیشن ارتباط گروهی است که می توانید با اتصال به پی پینگ تمام گزارشات پرداخت هایتان را به کانال های آن بفرستید.