استارتاپ ها

  • فول فکر

خدمات روان شناسی با دسترسی آسان، برای همه.

فول فکر تلاش می کند خدمات روان شناختی را به همه ی ایرانی ها ارائه کند، چه در داخل ایران باشید، چه در خارج از ایران، با کمک اینترنت همیشه گروهی از مشاوران در دسترس مخاطبان هستند. خدمات ارائه شده در سایت در زمینه ی سلامت و در حوزه ی روان‌شناسی است.

هزینه ی خدمات بر حسب تعداد دقایقی که کاربر با روان شناس به صورت همزمان صحبت میکنید محاسبه می گردد. هزینه ی هر دقیقه مشاوره در پروفایل روان شناس مدرج شده است. کاربر امکان افزایش موجودی (شارژ حساب) به مبلغ دلخواه را دارد و بر حسب میزان دقایقی که با روان شناس صحبت می کند، از اعتبار حساب او کسر می گردد. نرخ هزینه ها از هر دقیقه ۴۵۰ تومان تا ۱۰۰۰ تومان متغیر است و کاربر امکان مشاهده ی هزینه ای معادل هر دقیقه را در صفحات اصلی سایت و صفحه پروفایل هر مشاور دارد. با کلیک روی افزایش اعتبار به صفحه ای مانند صفحه زیر می رسیم.


پس از تعیین مبلغ به تومان و کلیک گزینه پرداخت «مستفیما» به صفحه درگاه پرداخت سیستم شاپرک ارجاع داده می شود و پرداخت را با وارد کردن اطلاعات بانکی خود به راحتی انجام می دهند.این مجموعه با گرفتن API به این روش پرداخت خود را جلو می برد.مانند تصویر زیر.این فرایند قدرت گرفته از پی پینگ می باشد که با ارتباط و درخواست از تیم پشتیبانی پی پینگ برای شما دوستان عزیزفراهم شده است.


این مجموعه دارای سایت، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و اپلیکیشن است که مشاوره های آنلاین صرفا از طریق سایت و اپلیکیشن انجام می شود.

نمونه کسب و کارهای فعال در پی پینگ در این بخش نمونه ای از کسب و کارهایی که در پی پینگ مشغول فعالیت هستند ارائه شده است.

خیریه ها

خیریه ها، هیئت ها، مساجد و بسیاری از مجموعه های مذهبی به عنوان یکی از ده ها هزار مشتری پی پینگ هستند.

موسسات آموزشی

موسسات آموزشی، مراکز فرهنگی تربیتی و آموزشگاه ها بخش عمده ای از کاربران پی پینگ را تشکیل می دهند.

استارتاپ ها

پی پینگ با فراهم کردن شرایطی مناسب زمینه فعالیت کسترده ای را برای استارتاپ ها راهم کرده است.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای پر کاربرد برای یک کسب و کار است. ما نیاز پرداخت را در این بخش مرتفع ساختیم.