شبکه های اجتماعی

  • فروشگاه مجازی کتونی 👟 Ka2uni 👟

این فروشگاه مجازی با ارائه بهترین کیفیت و قیمت کفش های کتانی و عکس های جذاب و زیبا و ارائه خدمات : -♻️ ۱۰ روز ضمانت بازگشت تعویض سایز، -💶 پرداخت در محل و پرداخت آنلاین، -🚚 ارسال به سراسر کشور به کسب و کار خود رونق خوبی بخشیده است.این مجموعه با ارائه مجوز برای مشتریان خود اعتماد بنا کرده است.


جهت سفارش از این مجموعه راه های ارتباطی اکانت تلگرام و شماره تماس قابل اقدام است. یکی از راه های پرداخت پس از سفارش بصورت آنلاین است.

در زمان خريد از کانال امكان پرداخت از طريق درگاه پرداخت امن شاپرك با تمام کارت های بانکی وجود دارد. در این روش سرعت پردازش سفارش بالا می باشد و بسته شما از راههای سریعتری برایتان ارسال میشود. این بخش توسط پی پینگ انجام می شود.

  • Fresh box فرش باکس

تیم فرش باکس با فروش انواع سالاد های متنوع و متفاوت مشغول به فعالیت است. در زیر منوی جذاب و متنوع این مجموعه را می توانید مشاهده بفرمایید.


فرش باکس در ارتباط با نحوه سفارش این گونه توضیح می دهد: برای سفارش دادن منو ما رو نگاه کنید و از طریق تلفن ۲۶۶۰۴۱۹۱ یا تلگرام به آدرس OrderFreshBox سفارشتون رو با جزئیات سفارش، نام سفارش دهنده، تلفن، آدرس و ارسال رسید پرداخت به ما اطلاع بدید تا در زمان و مکان تعیین شده به دستتون برسه.

اما در روشی ساده تر شما می توانید با اطلاع دادن نوع سفارش از لیست سالادها و پرداخت مبلغ از طریق لینک پی پینگ به راحتی و بدون دردسر به تایید سفارشتون بپردازید.مانند لینک زیر https://www.payping.ir/freshbox

  • گالری زرکات

گالری زرکات تولید کننده تابلوهای طلاست. این شرکت به عنوان یکی از معروف ترین فعالان این حوزه در فضای مجازی شامل تلگرام و اینستاگرام است. گالری زرکات سفارشات خود را به صورت حضوری و آنلاین دریافت می کند. قابل ذکر است که مجموعه زرکات دارای نماد اعتماد و درگاه مستقیم و فروشگاه است. این شرکت سفارشات متعددی از بازیگران و ورزشکاران دارد.


مجموعه زرکات برای دریافت آنلاین هزینه های سفارشات خود از بخش درخواست پول پی پینگ استفاده می کند. این مجموعه برای هر مشتری خود با استفاده از بخش درخواست پول یک لینک با توضیحات مشخص ایجاد می کند و آن را برای شماره موبایل یا ایمیل فرد مورد نظر ارسال می کند تا هزینه های ساخت تابلوهای خود را به صورت آنلاین دریافت کند.

نمونه کسب و کارهای فعال در پی پینگ در این بخش نمونه ای از کسب و کارهایی که در پی پینگ مشغول فعالیت هستند ارائه شده است.

خیریه ها

خیریه ها، هیئت ها، مساجد و بسیاری از مجموعه های مذهبی به عنوان یکی از ده ها هزار مشتری پی پینگ هستند.

موسسات آموزشی

موسسات آموزشی، مراکز فرهنگی تربیتی و آموزشگاه ها بخش عمده ای از کاربران پی پینگ را تشکیل می دهند.

استارتاپ ها

پی پینگ با فراهم کردن شرایطی مناسب زمینه فعالیت کسترده ای را برای استارتاپ ها راهم کرده است.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای پر کاربرد برای یک کسب و کار است. ما نیاز پرداخت را در این بخش مرتفع ساختیم.