آموزش اتصال به سرویس ایمیل MailerLite

با فعال کردن بخش سرویس ایمیل MailerLite شما می توانید پرداخت کننده های هر آیتم مالی را به لیستی از سایت MailerLite اضافه کنید و برای آنها ایمیلی حاوی متن دلخواهتان بفرستید.
در ادامه نحوه اتصال این سرویس به پی پینگ و استفاده از آن را توضیح می دهیم :

بعد از ثبت نام در سایت MailerLite باید لیست جدیدی بسازید که می خواهید اطلاعات پرداخت کننده ها وارد آن شود.

پس از ساخت لیست نوبت ساخت یک سیستم خودکار ارسال ایمیل برای کاربران است. از منوی بالای صفحه گزینه Automation را همانطور که در شکل زیر مشخص است انتخاب کنید. و دکمه ساخت پاسخ دهنده خودکار را انتخاب کنید.

از گزینه های پیش رو معمولا گزینه اول مورد نیاز شماست.

در صفحه بعد باید اطلاعات خود را بعنوان ارسال کننده ایمیل وارد کنید.

در مرحله بعد وارد بخش ساخت ایمیل می شوید که می توانید مطابق میل خود ایمیل مورد نظرتان را که می خواهید برای پرداخت کننده ها ارسال کنید را بسازید. در این بخش می توانید از قالب های آماده این سایت هم استفاده کنید.

پس از این مراحل باید اکانت MailerLite خود را به پی پینگ متصل کنید تا بعد از هر پرداخت ایمیل مورد نظر شما ارسال شود. برای این کار از منوی سمت راست و بالای صفحه گزینه Integrations را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده گزینه ی Developer API را انتخاب کنید.

در این صفحه به کد API Key شما نیاز داریم. کدی که در شکل زیر مشخص شده را کپی کنید.

برای اتصال این سرویس به پی پینگ وارد ثبت نام در سایت MailerLite در پی پینگ شوید و گزینه MailerLite را نتخاب کنید. در بخش باز شده کدی که در مرحله قبل کپی کردید را وارد و سرویس را فعال کنید.

اگر وارد بخش آیتم های مالی پی پینگ شوید در صفحه ساخت آیتم جدید یا ویرایش آیتم های قبل بخش تنظیم ایمیل به کاربران را می بینید که اضافه شده است. از منوی کشویی آن لیست مورد نظر خودتان را که در MailerLite ساختید انتخاب کنید.
از این بعد اطلاعات پرداخت کننده ها پس از پرداخت موفق وارد لیست ایمیل شما می شود و ایمیلی که در مرحله سوم ساختید برای آنها ارسال می گردد.

آموزش سرویس های پیشرفته در پی پینگ سرویس های یکپارچه که با اتصال به پی پینگ شما می توانند امکانات مختلفی در اختیار شما بگذارند.

تلگرام

با اتصال سرویس تلگرام می توانید از طریق بات پی پینگ به تراکنش ها و موجودی پی پینگ خودتان دسترسی داشته باشید.

MailerLite

توسط این سرویس شما می توانید پرداخت کننده های هر آیتم مالی را به لیستی از سایت MailerLite اضافه کنید و برای آنها ایمیلی حاوی متن دلخواهتان بفرستید.

کاوه نگار

یک سرویس ارسال پیامک بومی و بسیار کارا که می توانید با اتصال آن برای پرداخت کننده هایتان پیامک دلخواه و مناسب بفرستید.

اینستاگرام

با اتصال اینستاگرام به پی پینگ می توانید برای فرم های پرداخت، محصول خود را از اینستاگرام انتخاب کنید.

Webhook

این سرویس مخصوص برنامه نویسان هست. با اتصال آن می توانید بعداز یک تراکنش موفق اطلاعات کاربر را دریافت کنید.

Slack

Slack یک اپلیکیشن ارتباط گروهی است که می توانید با اتصال به پی پینگ تمام گزارشات پرداخت هایتان را به کانال های آن بفرستید.