آموزش اتصال به سرویس پیامک کاوه نگار

با فعال کردن بخش پیامک شما می توانید برای پرداخت کننده های هر آیتم متن پیامکی را آماده کنید تا بعد از تکمیل پرداخت برایش فرستاده شود.برای این بخش ما از سرویس پیامک کاوه نگار استفاده می کنیم.
در ادامه نحوه اتصال این سرویس به پی پینگ و استفاده از آن را توضیح می دهیم :

بعد از ثبت نام در کاوه نگار در سایت کاوه نگار وارد صفحه پیشخوان می شوید. در منوی کنار از بخش تنظیمات گزینه ی حساب من را انتخاب کنید.

در این قسمت متن داخل کادر APIKey و خط پیش فرض را نیاز دارید که باید کپی کنید.

در صفحه سرویس های پیشرفته در پی پینگ بخش کاوه نگار را انتخاب کنید و در هر قسمت مقادیری که از سایت کاوه نگار کپی کردید را وارد و سرویس را فعال کنید.

اگر وارد بخش آیتم های مالی پی پینگ شوید در صفحه ساخت آیتم جدید یا ویرایش آیتم های قبل بخش تنظیم پیامک به کاربران را می بینید که اضافه شده است. متنی که می خواهید بعد از پرداخت موفق به کاربر ارسال شود را وارد کنید.

سوالات متداول این بخش

بدلیل اراسل نشدن مدارک درخواستی کاوه نگار. اگر مدارک خواسته شده خود را در پنل کاربری کاوه نگار وارد کنید پس از تایید شماره شما از انتهای پیام برداشته خواهد شد.

آموزش سرویس های پیشرفته در پی پینگ سرویس های یکپارچه که با اتصال به پی پینگ شما می توانند امکانات مختلفی در اختیار شما بگذارند.

تلگرام

با اتصال سرویس تلگرام می توانید از طریق بات پی پینگ به تراکنش ها و موجودی پی پینگ خودتان دسترسی داشته باشید.

MailerLite

توسط این سرویس شما می توانید پرداخت کننده های هر آیتم مالی را به لیستی از سایت MailerLite اضافه کنید و برای آنها ایمیلی حاوی متن دلخواهتان بفرستید.

کاوه نگار

یک سرویس ارسال پیامک بومی و بسیار کارا که می توانید با اتصال آن برای پرداخت کننده هایتان پیامک دلخواه و مناسب بفرستید.

اینستاگرام

با اتصال اینستاگرام به پی پینگ می توانید برای فرم های پرداخت، محصول خود را از اینستاگرام انتخاب کنید.

Webhook

این سرویس مخصوص برنامه نویسان هست. با اتصال آن می توانید بعداز یک تراکنش موفق اطلاعات کاربر را دریافت کنید.

Slack

Slack یک اپلیکیشن ارتباط گروهی است که می توانید با اتصال به پی پینگ تمام گزارشات پرداخت هایتان را به کانال های آن بفرستید.