خیریه ها

  • خیریه کریمانه

خیریه ها، هیئت ها، مساجد و بسیاری از مجموعه های مذهبی به عنوان یکی از ده ها هزار مشتری پی پینگ هستند. خیریه کریمانه به عنوان یکی که تحت اشراف دفتر تهران حضرت آیت الله سیستانی فعالیت می کند، یکی از این مشتریان است.

این مجموعه دارای وبسایت، کانال تلگرام و اینستاگرام می باشد.

خیریه کریمانه همیشه با تعریف کمپین های مختلف مانند: قربانی گوسفند و مرغ برای مناطق سیستان و بلوچستان، دریافت وجوهات شرعی، ایستگاه های صلواتی طرح شادمانه ویژه کودکان محروم محصل و …. اقدام به جمع آوری کمک های مردمی می نماید .

به طور نمونه در آخرین کمپین خود با نام طرح بزرگ شادمانه، ویژه بازگشایی مدارس و حمایت از 2000 دانش آموز مناطق محروم جنوب کشور، اقدام به جمع آوری مالی در شبکه های اجتماعی نموده اند.

کریمانه با استفاده از طراحی زیبا در پوستر های خود، تمایل به جمع آوری مالی را افزایش می دهد.


کریمانه به سه صورت: 1. کارت به کارت 2. درگاه پرداخت پی پینگ در تلگرام 3. درگاه پرداخت پی پینگ روی سایت فعالیت می کند.

بیش از 80 درصد جمع آوری پول در سیستم کریمانه به علت راحتی و سرعت بالا از طریق روش دوم صورت می گیرد. همچنین برای جمع آوری بیشتر در کمپین های جمع آوری مالی، کریمانه در بخش آیتم های مالی دو لینک می سازد. یک لینک برای پرداخت با مبلغ مشخص (مثلا 40 هزار تومان، معادل یک بسته) و یک لینک برای پرداخت با مبلغ دلخواه (همت عالی )

کریمانه برای ایجاد لینک شیشه ای از ابزاری به نام تولگرام استفاده می کند.


  • خیریه مادر مهربان

بنیاد خیریه مادر مهربان با هدف اطعام کودکان تاسیس شده است. این بنیاد به عنوان یکی از پیشروترین مجموعه های خیریه، پروژه هایی در جهت مبارزه با فقر و گرسنگی کودکان برداشته است. این بنیاد خیریه جهت دریافت هزینه ها برای پروژه های خود قبلا با دو روش وبسایت و کد ussd اقدام به دریافت وجه می نموده است. دو مشکل عمده این سرویس ها عدم دریافت گزارش دقیق از ریز تراکنش ها و علت تراکنش و همچنین مدت زمان بسیار زیاد جهت تبدیل منو USSD به حالت دلخواه بوده است.

این خیریه برای پروژه "سفره ما و شما - اهدای بسته های ارزاق برای کودکان نیازمند" برای اولین بار از سرویس پی پینگ استفاده نمود. در این پروژه با ساخت یک آیتم مالی با همین نام، لینک ایجاد شده را در اختیار کاربران خود قرار داد. با توجه به محدودیت سرویس USSD در واریز مبلغ ( ماکزیمم 200 هزار تومان)، تمامی مبالغ بالا توسط سامانه پی پینگ دریافت شد.

با توجه به دریافت گزارش لحظه ای در ربات تلگرام پی پینگ و امکان گرفتن خروجی پی دی اف و اکسل در پی پینگ، استقبال بسیار زیادی از این سرویس پی پینگ در این کمپین بزرگ انجام شد. این خیریه هم اکنون برای پروژه های خود و برای دریافت راحت تر مبالغ در فضای مجازی با استفاده از سرویس پی پینگ در کمتر از یک دقیقه می تواند برای پروژه های خود لینک پرداخت ایجاد کند.

نمونه کسب و کارهای فعال در پی پینگ در این بخش نمونه ای از کسب و کارهایی که در پی پینگ مشغول فعالیت هستند ارائه شده است.

خیریه ها

خیریه ها، هیئت ها، مساجد و بسیاری از مجموعه های مذهبی به عنوان یکی از ده ها هزار مشتری پی پینگ هستند.

موسسات آموزشی

موسسات آموزشی، مراکز فرهنگی تربیتی و آموزشگاه ها بخش عمده ای از کاربران پی پینگ را تشکیل می دهند.

استارتاپ ها

پی پینگ با فراهم کردن شرایطی مناسب زمینه فعالیت کسترده ای را برای استارتاپ ها راهم کرده است.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای پر کاربرد برای یک کسب و کار است. ما نیاز پرداخت را در این بخش مرتفع ساختیم.